Netafim 12 Inch Hanging Assembly for Sprinkler, Mister, or Fogger - Case of 200 (0300HSAC-12)
Features
  • Solid white tubing is completely opaque to prevent algae growth
  • Chemical resistant
  • 270" Barb
  • Flexible tubing lengths available from 12" - 48"
Product Information
Shipping & Returns
Description
Features
  • Chemical resistant
  • 270" Barb