Netafim 48 Inch Hanging Assembly for Sprinkler, Mister, or Fogger - Case of 150 (0300HSAC-48)
  • Chemical resistant
  • 270" Barb
  • Flexible tubing lengths available from 12" - 48"
  • Chemical resistant
  • 270" Barb