Netafim 48 Inch Hanging Assembly for Sprinkler, Mister, or Fogger - Pack of 25 (0300HSAC-48-B)
  • Chemical resistant
  • 270" Barb
  • Flexible tubing lengths available from 12" - 48"
-70%
  • Chemical resistant
  • 270" Barb