Netafim Liquid Filled Pressure Gauge, 0 - 100 PSI (GAUGE100)
The Netafim Liquid Filled Pressure gauge measures either from 0-30 PSI or 0-100 PSI. Use it together with the Netafim 17 mm Combination Tee to monitor the water pressure on the table.
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description